Eesti

Go Peetri Pizza

Go Peetri Pizza

Frantsiis sobib toimivatele või alustavatele toitustus asutustele. Go konseptsioon on hea liita bistroodele, mängutubadele või toimivatele kohvikutele.

Sa ei vaja lisa tööjõudu või pikemat väljaõpet. Garanteerime parima hinnaga kvaliteetse tooraine. Meie rendime sulle ahju ja anname sulle toimiva menüü koos väljaõppega. Eelnev kogemus ei ole vajalik.

Võimalik alustada vaid 5000€ + lepingutasu.

Uusim tulija pitsamaailmas, GO Peetri Pizza, on tütar-frantsiis tuntud Peetri Pizza perest, kes keskendub kiirelt valmivatele pitsadele ilma maitset kompromiteerimata. Värskelt valmistatud pitsad jõuavad kliendini vaid 2-3 minutiga. GO Peetri Pizza pühendub kiirusele, kuid samal ajal hooldab kirega maitse, kvaliteedi ja personaalse kogemuse olulisust iga serveeritud pitsa juures. Ettevõte ühendab endas traditsioonilise pitsakunsti ja kiire teeninduse, pakkudes kliendile võimalust nautida kvaliteetset pitsaelamust kiirelt ja mugavalt.

2023 saab alguse

GO Peetri Pizza esimene tegevusaasta oli kontseptsiooni tõestamisele ning kliendikogemuse täiustamisele. Meie fookus oli uute maitsete loomisel, kulleriteenuse efektiivsuse suurendamisel ning tehnoloogia rakendamisel tellimuste lihtsustamiseks. Järgnevad aastad toovad kaasa investeeringud tehnoloogiasse ja personali arendamisse, et jätkata kvaliteetse pitsaelamuse pakkumist meie klientidele.

Galerii

Pilt 1Pilt 2Pilt 3

Liitu meiega!

Kui toitlustus äri ei lähe või koht vajab restarti. Võta meiega ühendust! marko@peetripizza.ee

Oled huvitatud?
Võta meiega ühendust
See veebisait kasutab küpsiseid, et võimaldada sulle mugavam kasutuskogemus. Tutvu: kasutus- ja privaatustingimustega.